2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Bogucice
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk - serwis i instalacje

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • Montaż, naprawa, przegląd systemów alarmowych i teletechnicznych.

  • Organizacja materiałów i sprzętu,

  • Wykonywanie instalacji zgodnie z projektem.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w branży elektrycznej / instalacyjnej / alarmowej (jako monter, serwisant lub elektryk)

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • dobre warunki finansowe

  • dodatki

  • multisport

  • narzędzia do pracy

  • szkolenia

  • możliwość awansu.

Prosimy o przesłanie CV wraz z poniższą klauzulą. Dziękujemy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PW Flortech sp. z o.o. sp. k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 836514804