2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Bronowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Elektryk samochodowy/Praca Elektromechanik Kraków

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Warsztat Samochodowy Autoboostt zatrudni osoby na stanowisko Elektryka samochodowego(Zapraszamy również Mechanika samochodowego z doświadczeniem)

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

  • Diagnostyka i naprawa samochodów osobowych

  • Współpraca z zespołem serwisowym podczas wykonywania obowiązków.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość dotycząca budowy samochodów, technologii napraw elektromechanicznych pojazdów oraz dokonywaniu diagnostyki samochodowej z zakresu mechaniki i elektryki,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania i odpowiedzialność,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenia,

  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie,

  • Pracę w młodym i ambitnym zespole,

  • Atrakcyjny system wynagradzania, uzależniony od umiejętności i zaangażowania,

Dzień roboczy pon - pt (od 9 do 18)

Oferujemy możliwość dodatkowych zarobków, dobre warunki pracy, premie!

Wszystkie pytania przez telefon

Автосервис Autoboostt приглашает в команду Автоэлектрика(Также приглашаем Механика - Моториста легковых автомобилей с опытом работы)

Основные обязанности включают в себя:

  • Диагностика и ремонт легковых автомобилей,

  • Работать в команде с механиками в процессе выполнения обязанностей.

Наши требования:

  • Знание строения автомобилей, технологии электромеханического обслуживания транспортных средств и проведение диагностики по механике и электрике,

  • Водительское удостоверение категории B

  • Ответственное отношение и вовлеченность в порученные задачи

  • Опыт работы на аналогичной должности

Мы предлагаем кандидатам:

  • Трудоустройство по Umowa Zlecenia,

  • Стабильную работу в престижной компании,

  • Работу в молодой и амбициозной команде,

  • Зарплата зависящая от навыков и заинтересованности.

  • Карта Побыту

    Рабочий день пн-пт (с 9:00 до 18:00)

    Предлагаем возможность дополнительного заработка, хорошие условия работы, бонусы!

    Все вопросы по телефону

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 900642343