2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kraków
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krowodrza
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk samochodowy Mercedes-Benz

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Krowodrza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i naprawa wykrytych usterek.

  • Prowadzenie dokumentacji zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym.

  • Wykonywanie zleconych napraw.

  • Kontrola jakości wykonanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe mechanik/mechatronik.

  • Doświadczenie w zakresie techniki napraw pojazdów osobowych.

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

  • Bardzo dobra umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole i z klientem.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Silnie zorientowany na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw.

  • Umiejętność korzystania z dostępnych urządzeń diagnostycznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy w Autoryzowanym Serwisie.

Oferujemy:

  • Praca w firmie o wieloletniej tradycji.

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie.

  • Wysoką organizację pracy według standardów marki Mercedes-Benz

  • Wsparcie we wdrożeniu do pracy.

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków.

  • Motywacyjny system wynagrodzeń.

  • System szkoleń.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Prywatną opiekę medyczną - PZU Zdrowie.​

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Krowodrza
ID: 901100453