2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Orle
Dodane 06 maja 2024

Elektryk samochodowy

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Orle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

SprintCar s. c. zatrudni samodzielnego elektryka samochodowego z doświadczeniem w zakresie produkcji zabudowy Minibusów i Campervanów

Czego oczekujemy;

  • uczciwości oraz chęci do pracy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • umiejętności korzystania z dokumentacji oraz schematów technicznych

Co oferujemy;

  • umowa o prace

  • możliwość rozwoju

  • praca na pełen etat od poniedziałku do piątku

  • narzędzia niezbędne do wykonania powierzonych zadań

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków;

  • montażu elementów wnętrza pojazdu oraz realizacja projektów indywidualnych

  • montaż i naprawa urządzeń elektrycznych w pojazdach

  • diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych i elektronicznych

  • samodzielnie wykonywanie zleconych zadań.

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesyłania swojego CV

Lokalizacja

Orle,

Pomorskie

Pomorskie, Orle
ID: 868820054