2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Koszalin
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektryk samochodowy

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Grupa Mojsiuk, to grupa przedsiębiorstw handlowo – usługowych, z zakresu motoryzacji. Autoryzowany dealer marek Mercedes-Benz, Peugeot, Honda, Citroen, Opel i Centrum Blacharsko-Lakiernicze. Więcej informacji o firmie znajdziesz na naszej stronie internetowej, www.mojsiuk.pl

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Naprawy bieżące, eksploatacyjne oraz wynikowe pojazdów osobowych i dostawczych
  • Praca stacjonarna w Starych Bielicach k/Koszalina

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – zapraszamy też osoby na początku swojej kariery zawodowej
  • Dobrze postrzegana umiejętność diagnozowania oraz weryfikacji usterek i naprawy samochodów osobowych i dostawczych
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w naprawie pojazdów z grupy Stellantis

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych
  • Bezpośredni kontakt z najnowszą technologią motoryzacyjną
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Pracę w ambitnym zespole
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowanie ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych z dopiskiem „Elektryk samochodowy”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mojsiuk sp. z o.o. sp.k. adres 76-039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89 , jej następców prawnych oraz podmioty powiązane (Mojsiuk Sp. z o.o. , Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K.,) zwanymi dalej Administratorem. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej www.mojsiuk.pl w zakładce Rodo.

Jeśli chcecie, aby Państwa CV było wykorzystane nie tylko do aktualnej rekrutacji, ale także do celów przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie klauzuli:

„Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie przez Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. K., jej następców prawnych oraz podmioty powiązane: Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K., Mojsiuk Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV dla celów obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości.”

Podstawa prawna:

RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 780050715