2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Mokotów
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektryk Przemysłowy - praca we Włoszech/Francji

Wynagrodzenie

17 000 - 24 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: SzwecjaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Semisul Poland specjalizuje się w rekrutacji wykwalifikowanej kadry branży magazynowej oraz przemysłowej i zapewnianiu swoim Pracownikom ciekawych ofert pracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. W związku z prowadzonym projektem we Włoszech/Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • Elektryk Przemysłowy

Główne zadania:

·        konserwacja / naprawa instalacji elektrycznych

·        praca przy podłączaniu tras kablowych i szaf sterowniczych

·        wykonywanie pomiarów

·        czytanie / rozumienie schematów elektrycznych i symboli

·        montaż przewodów według rysunku technicznego

·        podłączanie przewodów do dystrybutorów i urządzeń przemysłowych

·        diagnozowanie / przegląd techniczny i naprawa usterek maszyn związanych

z układem elektrycznym

Wymagamy:

·        doświadczenie zawodowe na obiektach przemysłowych, tj. zakłady

chemiczne, elektrownie, rafinerie, petrochemie itp.

·        uprawnienia SEP;

·        umiejętność czytania rysunku technicznego;

·        mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • stawka 17 € / h netto,

  • zakwaterowanie,

  • transfer na projekt z Polski,

  • codzienny transport do pracy.

Numer Rejestracji firmy w WUP: 7961

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 795851056