2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Krosno
Elżbieta
Dodane 13 maja 2024

Elektryk przemysłowy

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krosno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli szukasz stałej pracy, w której będziesz mógł wykorzystać dotychczasowe lub zdobyć swoje pierwsze doświadczenie na stanowisku elektryka -  zapraszamy do składania aplikacji!

Lokalizacja: Jasło lub Krosno

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (do 8  000  zł brutto)
  • możliwość długofalowej współpracy
  • bogaty pakiet benefitów

Twoje zadania:

  • diagnozowanie awarii i uszkodzeń maszyn oraz źródeł ich pochodzenia
  • naprawa maszyn i urządzeń w zakresie automatyki/elektryki
  • uzbrajanie szafek elektrycznych
  • utrzymanie we właściwym stanie technicznym urządzeń oraz instalacji i infrastruktury elektrycznej
  • przeglądy instalacji elektrycznych, instalacja nowych urządzeń elektrycznych
  • prowadzenie prac prewencyjnych, nadzór nad przestrzeganiem standardu 5S w warsztacie elektrycznym

Nasze oczekiwania:

  • poszukujemy osób z doświadczeniem oraz takich, które posiadają wykształcenie kierunkowe i chcą zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w zawodzie
  • min. średnie wykształcenie kierunkowe
  • aktualne uprawnienia SEP
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną

KRAZ nr 24376

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krosno,

Podkarpackie

Podkarpackie, Krosno
ID: 915188781