2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdańsk
  6. Praca za granicą - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Rekruter Link2work
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk przemysłowy 2600€ - 2800€ netto, Niemcy

Wynagrodzenie

11 180 - 12 040 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta –firmy działającej  na terenie Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Holandii jako dostawca usług E&I (Electrical and Instrumentation) oraz wykonawca zapewniający wsparcie w zakresie projektów elektrycznych i oprzyrządowania i instalacji elektrycznych w  takich segmentach jak: farmaceutyka, półprzewodniki, żywność i napoje, centra danych oraz przemysł i dystrybucja energii, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektryk przemysłowy 2600€ - 2800€ netto

Miejsce pracy: Frankfurt, Niemcy Zakwaterowanie: zorganizowane, opłacone

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w utrzymaniu prawidłowego działania infrastruktury elektrycznej Centrum Danych w oparciu o procedury

  • okablowywanie wszelkich instalacji elektrycznych

  • podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych

  • montaż tras kablowych

  • podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni

  • przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń

  • regularne wykonywanie prac remontowych, konserwatorskich, a także przeglądów okresowych

  • umieszczanie i podłączanie gniazdek, przełączników, przycisków pożarowych, czujników dymu i syren

  • tworzenie i przesyłanie raportów z wykonanych prac

POSZUKIWANE KOMPETENCJE:

  • wykształcenie średnie elektryczne lub elketromechaniczne

  • kilkuletnie doświadczenie w instalowaniu technik elektrycznych w obszarze budowlanictwa przemysłowego

  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • uprawnienia elektryczne

  • umiejętność czytania planów technicznych

  • ścisłe przestrzeganie przepisów BHP

  • znajomość obsługi komputera

  • dokładność i samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie o umowę o prace,  na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą

  • praca w systemie rotacyjnym (3-4 tyg pracy, tydzień urlopu)

  • wynagrodzenie od 2600€ - 2800 € netto/ miesiąc!

  • gwarantowane 40 - 60 h pracy tygodniowo

  • pełne ubezpieczenie

  • zapewnione przez pracodawcę darmowe mieszkanie oraz pokój jednoosobowy

  • nieodpłatny transport do pracy

  • zwrot kosztów transportu do Niemiec (opłacony bilet lotniczy, zwrot za paliwo, auto firmowe)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 910353415