2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Rybnik
Dodane 19 kwietnia 2024

Elektryk - praca w Rybniku

Lokalizacja

Rybnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Ice Group Sp. z o.o. – polski producent maszyn służących do przemysłowej produkcji lodów, działający na rynku exportowym i krajowym, aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Elektryk

Miejsce pracy: Rybnik

Wymagania:

·         Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

·         Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

·         Wykształcenie średnie techniczne mile widziane,

·         Uprawnienia SEP do 1kV mile widziane.

Zakres obowiązków:

·         Montaż szaf sterowniczych;

·         Montaż elektryczny maszyn.

Pracując u nas otrzymujesz:

·         Umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków oraz premię;

·         Pracę stacjonarną na 1 zmianę z możliwością nadgodzin;

·         Po osiągnięciu odpowiednich kwalifikacji możliwość wyjazdów zagranicznych w trakcie trwania uruchomień maszyn i urządzeń w siedzibie Klienta;

·         Prywatną opiekę medyczną LUXMED współfinansowaną przez pracodawcę dla pracownika i członków jego rodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Rybnik,

Śląskie

Śląskie, Rybnik
ID: 905882275