2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Imielin
  6. Praca za granicą - Centrum
Copco Plus Sp. z o.o.
Dodane 12 czerwca 2024

Elektryk - praca w Niemczech

Lokalizacja

Imielin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma COPCO Plus jest profesjonalnym wykonawcą instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia, przewiertów sterowanych oraz modernizacji i serwisu instalacji elektrycznych.

Jesteśmy rodzinną firmą, która mocno stawia na rozwój i nowoczesność.

COPCO Plus istnieje 15 lat na rynku, swe usługi świadczymy terenie Polski jak i za granicą.

Więcej informacji znajdziesz na : www.copco.pl

Zapraszamy Cię do rekrutacji na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter

Miejsce pracy: Niemcy

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne lub w trakcie nauki,

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Uprawnienia elektryczne kat. E1,

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Kultura osobista i wysoka estetyka pracy,

  • Gotowość do pracy na terenie Niemiec,

  • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych

  • Uruchomienia instalacji elektrycznych

  • Pomiary elektryczne

Oferujemy:

  • Pracę na terenie Niemiec

  • Współpracę w oparciu o Umowę zlecenie

  • Atrakcyjne zarobki (wypłacane zawsze w terminie)

  • Płatny urlop i święta

  • Samochód z kartą paliwową dla każdej brygady

  • Darmowe, regularne wyjazdy i zjazdy

  • Bezpłatne zakwaterowanie

  • Odzież robocza oraz profesjonalne elektronarzędzia

  • System poleceń pracowniczych

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • Opiekę ze strony biura w Polsce

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Imielin, Centrum
ID: 920139991