2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 31 maja 2024

Elektryk Praca w Danii 250 dkk/h

Wynagrodzenie

12 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracowników/współpracowników do pracy w jednej z największych firm zajmujących się instalacjami elektrycznymi w Danii.

Od naszych kandydatów oczekujemy znajomości zawodu elektryka.

Oferujemy pracę w bardzo dobrych warunkach oraz wysokie wynagrodzenie za wykonywaną pracę.

Zakres obowiązków:

- układanie kabli oraz przewodów elektrycznych

- montaż puszek, gniazdek elektrycznych, włączników

- montaż rozdzielni elektrycznych

- konserwacja starych instalacji elektrycznych

- usuwanie awarii

- doświadczenie w zakresie pracy na stacjach wysokiego napięcia podniosą możliwość zatrudnienia oraz możliwość wyższej stawki godzinowej

Wymagania:

- znajomość j.angielskiego na komunikatywnym poziomie

- doświadczenie w zawodzie

- prawo jazdy kat. B

- Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

- Uprawnienia SEP G1

Nasza oferta:

- praca w Danii na wyspie Sjælland

- transport do pracy

- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

- osoby posiadające własną działalność wyższa stawka godzinowa

- możliwość zatrudnienia na duńskiej umowie o pracę

Zapraszam do kontaktu pod nr telefonu +45********* 39 w godzinach 9-17

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 919007197