2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubuskie
  5. Budowa / remonty - Ciepielówek
Dodane 23 maja 2024

Elektryk- praca w GRUPIE HAJDUK

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ciepielówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie ciągłości pracy i sprawności maszyn oraz instalacji elektrycznych,

  • obsługa, konserwacja oraz naprawy, remonty maszyn i urządzeń,

  • szybkie i skuteczne usuwanie ewentualnych usterek czy awarii,

  • podejmowanie działań zapobiegających awarii,

  • współpraca z brygadami innych działów (mechanicy, technolodzy),

  • wykonywanie niezbędnych zmian lub modyfikacji sprzętu, systemów, instalacji,

  • przeglądy i serwisowanie rozdzielnic energetycznych NN i SN,

  • obsługa agregatów prądotwórczych,

  • budowa układów zasilania (linie kablowe, trasy kablowe),

  • budowa sieci oświetlenia,

  • budowa sieci teleinformatycznych,

  • wykonywanie okresowych przeglądów maszyn,

  • wykonywanie innych prac zleconych i prostych prac warsztatowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie,

  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami i projektami elektrycznymi,

  • programowanie softstartów, przemienników częstotliwości,

  • posługiwanie się analizatorami parametrów sieci, miernikami elektrycznymi,

  • praktyczna umiejętność identyfikacji przewodów / obwodów w rozdzielnicy, urządzeniu, maszynie/,

  • świadectwo kwalifikacji E do 1 kV, mile widziane E, D powyżej 1 kV oraz uprawnienia SEP grupy 2 (E2) i grupy 3 (E3),

  • umiejętność samodzielnego analizowania sytuacji i rozwiązywania problemów technicznych,

  • samodyscyplina i samoorganizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność,

  • dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia, pojazdy,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziane zainteresowanie elektromechaniką samochodową.

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem branży pieczarkarskiej,

  • zdobycie doświadczenia przy wsparciu doświadczonego zespołu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do wynagrodzenia podstawowego,

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • pracę jednozmianową,

  • pakiet socjalny.

Lokalizacja

Ciepielówek,

Lubuskie

Lubuskie, Ciepielówek
ID: 918467397