2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Grzegórzki
Dodane 30 kwietnia 2024

Elektryk pomocnik elektryka Niemcy

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Region wykonywanej pracy: Frankfurt nad Menem.

Praca bez pośredników.

Zakres obowiązków:

montaż instalacji zgodnie z projektem i dokumentacją techniczną,

umiejetność czytania i rozumienia rysunku technicznego.

Wymagania: posiadanie doświadczenia w zawodzie,

mile widziana znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

zatrudnienie na warunkach niemieckich, uwzględniające ubezpieczenie społeczne,

płace ustaloną na warunkach niemieckich,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

bezpłatne zakwaterowanie,

transport firmowy do pracy,

stawka do uzgodnienia w zależności od posiadanych kwalifikacji,

praca w grupach polskojęzycznych.

Zatrudnimy również brygadzistę elektryka do prowadzenia prac budowlanych.

Chetnych prosimy o kontakt pod numerem - tel. +48*******00

lub + 4 9 1 7 2 4 4 7 7 4 4 3 (Whatsapp)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 775437163