2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubuskie
  5. Montaż i serwis - Gorzów Wielkopolski
Dodane 23 maja 2024

Elektryk/Pomocnik elektryka

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków i nasze wymagania

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych budynków, sklepów, magazynów, hal.

  • Montaż rozdzielnic.

  • Mile widziana umiejętność obsługi podestu samojezdnego, uprawnienia UDT.

  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokościach pow. 3 metrów,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień zarówno w zakresie Eksploatacji, jak i Dozoru,

  • Mile widziana umiejętność wykonania pomiarów elektrycznych,

  • Prawo jazdy kat. B (czynny kierowca) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, gratyfikacja dodatkowa za prowadzenie prac na obiekcie

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia, mierniki, materiały.

 O nas

Zajmujemy się budową, eksploatacją i serwisem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz automatyki przemysłowej od 14 lat na terenie całej Polski. Prowadzimy budowy instalacji elektrycznych, linii kablowych, stacji transformatorowych. Nasze działania charakteryzuje szybkość, profesjonalizm przy zachowaniu dobrej atmosfery w zespołach będących kluczem do skutecznego działania. Jesteśmy wykonawcą prac w obiektach handlowych wielkopowierzchniowych, budynków administracji publicznej i użytkowej.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 799008368