2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Opole
K & S Personalservice GmbH
Dodane 04 maja 2024

Elektryk Niemcy dobre zarobki

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Elektryk

Zlecenia na mieszkaniowce ale rowniez dla elektrykow przemyslowych

- Wynagrodzenie do 3500€ Netto

- Wsparcie polskojęzycznego opiekuna 24/7

- Diety do 65€ dziennie

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- Możliwość pobierania zaliczek, co tydzień, poczynając od pierwszego tygodnia

Chetnie zatrudnimy tez wieloosobowe brygady jak i pojedynczych elektrykow.

Znajomosc jezyka nie jest wymagana, choc mile przez nas widziana, wiekszosc naszych klientow patrzy na umiejetnosc spawania.

Opis stanowiska: Zlecenia na mieszkaniowce ale rowniez dla elektrykow przemyslowych

Kontakt przez portal OLX. Wyslij zgloszenie, oddzwonimy i przedstawimy szczegoly oferty.

Firma K&S Personalservice z siedzibą w Olpe jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. To co nas wyróżnia to długoterminowe zlecenia, a zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników pozwala na długotrwałą współpracę w dobrej atmosferze. Jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników, odbieramy telefony, odpowiadamy na maile, oddzwaniamy. Reagujemy na każde uwagi i staramy się, aby pracownik będący na danym zleceniu nie czuł się pozostawiony samemu sobie.

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 914808031