2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Koszalin
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektryk - Niemcy

Wynagrodzenie

10 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Firma Bad-Tech poszukuje Elektryka

Zakres obowiązków:

  • Rozprowadzanie nowej instalacji elektrycznej/internetowej w budynkach biurowych;

  • Montaż instalacji zgodnie z projektem i dokumentacją techniczną;

  • Podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);

  • Montaż rozdzielni elektrycznych;

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Wymagania:

  • Wyuczony zawód elektryka (świadectwo ukończenia szkoły o profilu elektryk/ elektromonter lub aktualne uprawnienie SEP),

  • Doświadczenie przy elektryce budowlanej i/lub przemysłowej,

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej polskiej firmie,

  • Wynagrodzenie netto:

14-19 euro/godzina (w zależności od kwalifikacji i powierzonych obowiązków),

  • Możliwość pracy od 175 do 220 godzin miesięcznie w elastycznym systemie.

  • Pracę w miłej atmosferze, możliwości rozwoju oraz awansu.

  • Organizujemy szkolenia i chętne dzielimy się wiedzą.

Zapewniamy zakwaterowanie, transport oraz komplet wyposażenia (odzież, narzędzia) niezbędne do wykonywania profesjonalnej pracy.

Stawiamy na przyjazną atmosferę, komunikatywną współpracę oraz efektywne działanie!

Zapraszamy do kontaktu

Bartosz: 50*******90

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 756923220