2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Kalisz
Elektrosys
Dodane 27 maja 2024

Elektryk, monter instalacji elektrycznych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kalisz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

ELEKTROSYS Sp. z o.o. jest firmą obecną na rynku inwestycji budowlanych od 2003 roku. Realizujemy inwestycje w branży elektrycznej, instalacji niskoprądowych oraz systemów przeciwpożarowych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Elektryk, monter instalacji elektrycznych

Zakres obowiązków:

• Montaż i serwis instalacji elektrycznych w budynkach

Oferujemy:

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Ciekawą pracę z możliwością szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,

• Miłą atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole.

Wymagania:

• Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryk,

• Dobra organizacja pracy, sumienność, uczciwość,

• Samodzielność i duże zaangażowanie w pracę,

• Chęć nauki i rozwoju zawodowego,

• Dyspozycyjność, praca w delegacji,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji. (CV z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz 883")

Lokalizacja

Kalisz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kalisz
ID: 240374329