2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Ursynów
electromobility.ONE
Dodane 29 maja 2024

Elektryk - montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych

Wynagrodzenie

9 900 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe, Praca zdalnaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

jeden z najszybciej rozwijających się instalatorów stacji ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce zatrudni ELEKTRYKA

  • kontrakt b2b (działalność gospodarcza)

  • pełny etat

  • wyjazdy

Zakres obowiązków:

  • instalowanie stacji ładowania w całej Polsce

  • modyfikacje rozdzielnicy

  • prowadzenie tras kablowych, przewierty

  • sporządzenie protokołu, pomiarów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych

  • Doświadczenie w instalowaniu sprzętu elektrycznego

  • Świadectwo kwalifikacyjne G1 Eksploatacja do 1kV (Dozór mile widziany)

  • Wiedza nt. instalacji elektrycznych, montażu i konfiguracji urządzeń

  • Samodzielność, precyzja wykonywanych instalacji i dobra organizacja

  • Prawo jazdy kat. B, elastyczność i otwartość na wyjazdy służbowe

Mile widziane:

  • Wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • samochód służbowy i narzędzia

  • szkolenie w zakresie instalacji ładowania samochodów elektrycznych AC i DC

  • specjalistyczne przeszkolenie z zakresu instalacji, eksploatacji i serwisowania stacji ładowania pojazdów,

  • aktywny udział w rewolucji technologicznej branży motoryzacyjnej,

  • stabilną pracę w firmie będącej w grupie liderów rynku instalacji dla elektromobilności w kraju,

  • możliwość pracy w zespole wysoko wykwalifikowanych współpracowników,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjne możliwości rozwoju kariery w strukturach szybko rozwijającej  się firmy

  • możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę oraz długofalową współpracę

  • możliwość zdobywania unikalnych doświadczeń zawodowych w obszarze elektromobilności

electromobility.ONE to firma z branży nowych technologii zajmująca się budową, instalacją i zarządzaniem infrastrukturą ładowania samochodów elektrycznych. Dążymy do osiągnięcia dominującej pozycji w Polsce do końca 2025 roku.

Tak dynamiczny rozwój firmy jest możliwy dzięki zaangażowaniu całego zespołu, uwzględniania różnych punktów widzenia jego członków i swobodnej komunikacji. Jeśli chcesz mieć przełożenie na kierunki rozwoju firmy w której pracujesz, dołącz do naszego zespołu entuzjastów.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 916935596