2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Siemiatycze
Dodane 12 czerwca 2024

Elektryk/ Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Siemiatycze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

MECHANIK/ELEKTRYK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

Siemiatycze

Technika to poważna sprawa. Nie ma tutaj miejsca na ściemę.

Dobrze to wiesz, jeśli :

  • Znasz się na specyfice eksploatacji, naprawie maszyn i urządzeń w zakresie: mechaniki, elektryki, podstaw automatyki oraz pneumatyki;

  • Schematy elektryczne to nie są dla Ciebie jakieś robaczki – umiesz ja czytać i rozumiesz co czytasz;

  • Masz aktualne uprawnienia kwalifikacyjne SEP do 1kV- super to Twój dodatkowy atut, jeśli nie posiadasz a chcesz je zdobyć zrobisz je u Nas :)

  • Wiesz, że awaria nie wybiera dzień czy noc – jesteś gotowy do pracy zmianowej;

  • Zawsze wiesz, gdy coś jest z maszyną nie tak, potrafisz to zidentyfikować i nie zaznasz spokoju póki tego nie naprawisz;

ZOBACZ JAKIE KONKRETNIE CZEKAJĄ NA CIEBIE ZADANIA:

  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów;

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom;

  • Wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację;

  • Uczestniczenie w ustalaniu planów remontów maszyn i urządzeń;

JEŚLI TO CI ODPOWIADA SPRAWDŹ JESZCZE WARUNKI, JAKIE PROPONUJEMY:

  • Coraz lepsze stawki – pewnie słyszałeś, że wzięliśmy się za sprawy płacowe całkiem poważnie i zamierzamy stale mieć je w centrum uwagi;

  • Długą, stabilną współpracę – stawiamy na trwałe związki;

  • Nową ścieżkę wdrożenia – nie każemy skakać na głęboką wodę;

  • Karta MultiSport- dostęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych;

  • Program MultiLife- dostęp do wiedzy i ekspertów zdrowego stylu życia i rozwoju;

  • Dofinansowanie do lekcji języka hiszpańskiego aż 70%

  • Ubezpieczenie na życie i pracownicze plany emerytalne PPK, byś spokojnie myślał o przyszłości;

  • Tanie mrożonki w sklepiku – chcemy byś wraz z rodziną testował produkty, które wspólnie przygotowujemy;

  • Konkursy pracownicze z cennymi nagrodami i gadżety firmowe (niby małe, a cieszy)

  • Przyjazną i nie stresującą rekrutację – dogadamy się czy nie – ważne, byśmy się poznali;

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Siemiatycze,

Podlaskie

Podlaskie, Siemiatycze
ID: 754240318