2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Mazowieckie
  5. Montaż i serwis - Zielonka
Dodane Dzisiaj o 07:17

Elektryk, mechanik - serwisant sprężarek Zielonka k/Warszawy

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam

Firma Tomet Kompresory w związku z rozwojem działu serwisu poszukuje osoby na stanowisko:

  • elektryk, mechanik - serwisant sprężarek

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • wykonywanie serwisów sprężarek tłokowych i śrubowych

  • diagnozowanie usterek elektrycznych i mechanicznych

  • naprawa sprężarek w serwisie w firmie jak i u klienta

  • podłączanie nowych urządzeń

  • wykonywanie napraw mechanicznych i elektrycznych

Wymagania:

  • doświadczenie pracy w serwisie mechanicznym lub elektrycznym - mile widziane

  • zaangażowanie

  • pracowitość

  • gotowość do pracy w nadgodzinach

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność pracy zespołowej

  • wykształcenie średnie - techniczne lub elektryczne

Co oferujemy:

  • Stabilna praca

  • Pewne wynagrodzenie w systemie co 2 tygodnie

  • Zgrany zespół Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zgrany zespół i koleżeńskie relacje

  • Dobre warunki pracy

  • Współpracę z prężnie działającym i profesjonalnym zespołem ludzi,

  • Możliwości rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani, pracą w naszej firmie prosimy, o kontakt email lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

O FIRMIE TOMET

Czym Się Zajmujemy?

Tomet Kompresory, to profesjonalna, kompleksowa obsługa w zakresie dostarczania urządzeń związanych ze sprężony powietrzem i pneumatyką. Przede wszystkim od 20 lat produkujemy sprężarki tłokowe i zbiorniki ciśnieniowe. Od początku istnienia firmy (1978) nastawieni jesteśmy na dostarczanie najwyższej jakości urządzeń optymalnie dostosowanych do potrzeb naszych klientów.

W realizacji tego celu pomaga nam posiadanie dużego parku maszynowego (tokarki, frezarki, wiertarki stołowe, spawarki mig-mag, gilotyna do cięcia metalu, walce do blach, krawędziarki itp.) i obsługujący go specjaliści.

Nasze doświadczenie w przemyśle sprężarkowym pozwoliło nam wybrać do swojej oferty tylko najlepsze jakościowo produkty. Sprzedawane przez nas urządzenia cechują się bardzo dużą trwałością, bezawaryjnością i łatwością obsługi.

Posiadamy swój magazyn części zamiennych jak również współpracujemy z dostawcami części zamiennych, dzięki czemu zestawy serwisowe takie jak: filtry oleju, filtry powietrza i separatory oleju oferujemy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do składania aplikacji!

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 774057924