2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Krotoszyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Elektryk Mechanik Maszyn CNC

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

*Opis stanowiska:*

STOLRUS firma stolarska poszukuje doświadczonego i wykwalifikowanego elektryka mechanika maszyn CNC, który dołączy do naszego zespołu w Krotoszynie. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za diagnostykę, konserwację, naprawę i konfigurację maszyn CNC oraz ich systemów elektrycznych.

*Obowiązki:*

- Diagnozowanie i naprawa usterek elektrycznych na maszynach CNC.

- Instalowanie, konfigurowanie i obsługa systemów elektrycznych maszyn CNC.

- Przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji maszyn.

- Współpraca z zespołem inżynieryjnym w celu doskonalenia i optymalizacji procesów.

*Wymagania:*

- Doświadczenie w obsłudze, diagnostyce i naprawie maszyn CNC.

- Znajomość schematów elektrycznych oraz systemów sterowania PLC.

- Umiejętność samodzielnej pracy oraz doskonałe umiejętności organizacyjne.

- Wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wykształcenie wyższe związane z elektrotechniką lub mechaniką).

*Oferujemy:*

- Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży meblarskiej.

- Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV . W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Elektryk Mechanik Maszyn CNC".

STOLRUS jest pracodawcą równych szans i zatrudnienia. Zapewniamy środowisko pracy wolne od dyskryminacji.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 909654103