2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Ruda Śląska
Dodane 06 maja 2024

Elektryk Lambertz Polonia Sp. z o.o.

Wynagrodzenie

6 370 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Lambertz Polonia Sp. z o.o. należąca do Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

ELEKTRYKA

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Zadania:

  • Usuwanie bieżących usterek, awarii elektrycznych w urządzeniach produkcyjnych.
  • Przeprowadzanie konserwacji maszyn i urządzeń, zgodnie z procedurami i dokumentacją techniczną.
  • Usprawnienia oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności i ograniczenia zużycia energii.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne o profilu elektromechanicznym.
  • Doświadczenie jako elektryk utrzymania ruchu min. 1 rok.
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV- warunek konieczny.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Dofinansowanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (,,wczasy pod gruszą”, premie świąteczne etc.);
  • Dofinansowanie do pakietu sportowego OK System;
  • Imprezy integracyjne;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach;
  • Zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz;

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej przy ul. Katowickiej 170. CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia Sp. z o.o. z siedziba w Rudzie Śląskiej ul. Katowicka 170 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 705329379