2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Sadów
Dodane 10 maja 2024

Elektryk / Konserwator - Fermy Drobiu

Wynagrodzenie

40 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Sadów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Zakłady Drobiarskie

Algas Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp.k.

Miejsce pracy: Sadów, Hadra, Harbułtowice

Wynagrodzenie 35-40 zł netto (na rękę) za godzinę

Przedsiębiorstwo ALGAS jest zlokalizowane w województwie śląskim. Działa na rynku od 1991 roku w zakresie branży drobiarskiej i hodowlanej jest firmą rodzinną. ALGAS to nowoczesny zakład uboju i rozbioru drobiu w pełni zautomatyzowany i innowacyjny dostarcza swoje produkty zarówno do sieci handlowych jak i zakładów przetwórczych.

 Twój zakres obowiązków

·         zapewnienie sprawności infrastruktury elektrycznej zakładu

·         usuwanie awarii elektrycznych maszyn i instalacji produkcyjnych

·         wykonywanie czynności łączeniowych w rozdzielniach elektrycznych

·         przeprowadzanie cyklicznych przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń

·         wykonywanie działań zapobiegawczych powstawaniu awarii i przestojów produkcyjnych

·         remonty bieżące maszyn

·         usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń

·         dbanie o powierzony sprzęt oraz powierzone narzędzia

·         naprawy mechaniczne i elektryczne

·         wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

Nasze wymagania

·         wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane w zakresie elektrycznym,

·         uprawnienia energetyczne w zakresie obsługi, konserwacji, remontów  urządzeń elektrycznych do 1 kV,

·         wiedza z zakresu instalacji i urządzeń elektrycznych,

·         umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,

·         doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane

·         znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,

·         umiejętności pracy w zespole,

·         uprawnienia SEP-mile widziane,

·         znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.

To oferujemy

  • stabilne i bezpośrednie zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności, wywiązywania się z powierzonych obowiązków

  • indywidualne możliwości rozwoju

  • pakiet benefitów (m. in.: pakiet medyczny, upominki z okazji świąt, program grupowego ubezpieczenia na życie).

  • premia za polecenie pracownika do pracy

  • umowa o pracę lub inna forma zatrudnienia

  • rabat za zakupy naszych wyrobów w firmowym sklepie

Jako, że nasza firma jest zakładem pracy chronionej zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Uprzejmie informujemy, że po analizie dokumentów, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Sadów,

Śląskie

Śląskie, Sadów
ID: 917376996