2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rawa Mazowiecka
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektryk-Konserwator

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Numer referencyjny: 01/04/2024

Dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży rekreacyjnej, poszukuje

zaufanych i zaangażowanych osób na stanowisko:

ELEKTRYK - KONSERWATOR

Zakład posiada możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu konserwatora.

Opis stanowiska, zakres wykonywanych zadań :

Wykonywanie prac napraw-remontowych na terenie obiektu w tym:

·         Prace eksploatacyjne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, elementów instalacji);

·         Prace kontrolno-pomiarowe urządzeń i instalacji elektrycznych;

·         Prace związane z konserwacją urządzeń wod-kan. (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji), z zakresu instalatorstwa C.O, wentylacji oraz technologii wody basenowej;

·         Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie i stan techniczny obiektu;

·         Przygotowanie obiektu do różnych wydarzeń sportowych, praca związana z bieżącą eksploatacją obiektu sportowego;

·         Pomoc pozostałym członkom personelu obsługi przy pracach porządkowych i remontowych;

·         Prace porządkowe wokół obiektu: sprzątanie odpadów, grabienie liści, odśnieżanie, koszenie trawy, pielenie, pielęgnacja lodowiska w okresie zimowym;

·         Dbanie o stan techniczny powierzonego sprzętu i mienia, obsługa elektronarzędzi, konserwacja i drobne naprawy, remonty maszyn i urządzeń -  wykonywanie podstawowych czynności naprawczych, okresowych przeglądów oraz utrzymywanie w pełnej gotowości eksploatacyjnej;

·         Znajomość i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa i instrukcji w zakresie realizacji zadań i obowiązków służbowych, w szczególności: regulaminu pracy, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz przepisów sanitarnych;

·         Wykonywanie innych prac zleconych przez Kierownika Obiektu;

·         Dozorowanie obiektu;

·         Utrzymywanie w ciągłym ruchu instalacji technologii basenowej;

·         Raportowanie awarii oraz usterek obsługiwanych maszyn, wykonywanych napraw i przeglądów maszyn;

·         Odpowiadanie za jakość wody w basenie zgodnie z wymogami sanepidu;

Wymagania:

·         Dobra znajomość mechaniki maszyn i urządzeń;

·         Umiejętność diagnozowania usterek oraz określania przyczyn awarii maszyn                   i urządzeń;

·         Odpowiedzialność, dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności;

·         Umiejętność pracy w zespole;

·         Brak przeciwskazań do pracy na wysokości;

·         Mile widziane doświadczenie zawodowe na wyżej wymienionym stanowisku lub stanowisku podobnym.

Dodatkowe atuty związane ze stanowiskiem pracy:

·         Posiadanie świadectwa kwalifikacji do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznej do 1 kV;

·         Uprawnienia SEP grupa I i II;

·         Uprawnienia na rusztowania i podesty ruchome przejezdne z wysięgnikiem.

Oferujmy:

·         Umowę o pracę na cały etat;

·         Pracę w systemie zmianowym;

·         Szansę nauki, rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;

·         Atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

·         Szeroki pakiet socjalny.

Aplikacje (CV, list motywacyjny) należy przesłać na adres:

ZGO AQUARIUM Sp. z o.o. ul. Katowicka 20, 96-200 Rawa Mazowiecka lub na adres e-mail: biuro(małpa)zgoaquarium.pl z dopiskiem w tytule:

Numer referencyjny 01/04/2024

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI DO DNIA 15.05.2024r.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 911864470