2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Junikowo
MONDI
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk/Elektronik w branży robotyki i automatyki//2700€ netto

Wynagrodzenie

10 750 - 11 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Elektryk/Elektronik w branży robotyki i automatyki

Miejscowość: Monachium

Stawka: ok. 2500-2700€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • 1-3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze mechaniki/elektryki/elektroniki

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (o profilu mechanicznym/o profilu elektrycznym/o profilu elektronicznym)

  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Montaż systemów sterowniczych

  • Bieżące naprawy maszyn i robotów przemysłowych

  • Wymiana części mechanicznych i elektrycznych

  • Przygotowywanie i instalowanie kabli i przewodów

  • Praca z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie

  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami

  • Zakwaterowanie z dofinansowaniem (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)

  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki: – za nocki – z okazji świąt i wakacji

  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!

  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)

  • Regularne zwroty za odzież roboczą

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Informacje na temat sposobu przetwarzania przez Mondi danych osobowych (pliki do pobrania): bit .ly/PrzykladowaZgodaMONDI bit. ly/ObowiazekInformacyjnyMONDI

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 909719442