2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Śródmieście
Dodane 10 maja 2024

Elektryk, elektronik, technik, montażysta , serwis

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą PPH Duet Sp.zo.o. z siedzibą w Łodzi działającą na rynku Łodzi i województwa łódzkiego od ponad 34 lat w usługach elektroinstalacyjnych. W obszar działania zaliczyć możemy kompleksowe realizacje w obiektach przemysłowych, użyteczności publicznej

Działalność usługowa i handlowa obejmuje:

Systemy sygnalizacji pożarowej (SSP) projektowanie, montaż, przeglądy, konserwacja. Dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO) projektowanie, montaż, przeglądy, konserwacja. Systemy oświetlenia ewakuacyjnego projektowanie, montaż, przeglądy, konserwacja. Systemy kontroli dostępu ( KD) projektowanie, montaż, przeglądy, konserwacja. Systemy oddymiania projektowanie, montaż, przeglądy, konserwacja.

Obowiązki: Montaż i konserwacja systemów niskoprądowych typu KD, SSWiN, CCTV, SSP, itd. teleinformatyka (LAN itd..)

Wymagania:

doświadczenie w branży elektrotechniczne( elektrycznej), uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, umiejętność samodzielnej pracy, zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego. Prawo jazdy kat B.

Oferta:

interesującą pracę w młodym, prężnym zespole, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę atrakcyjne warunki zatrudnienia możliwość rozwoju i awansu zawodowego atrakcyjne wynagrodzenie możliwość zdobycia uprawnień.

Proszę o przesłanie CV .

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 829847165