2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Łódzkie
  5. Praca za granicą - Łódź
  6. Praca za granicą - Śródmieście
Dodane 12 kwietnia 2024

Elektryk – Elektromonter - praca za granicą, stała praca!

Wynagrodzenie

18 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

BSW Engineering to międzynarodowa, niezwykle dynamicznie rozwijająca się firma, która zrzesza ponad 260 profesjonalistów w swojej branży. Firma wykonuje inżynierskie prace elektrotechniczne i montażowe sieci telekomunikacyjnych w krajach skandynawskich i zachodnioeuropejskich. Firma współpracuje z dużymi firmami, realizujemy przemysłowe projekty - centra danych, duże fabryki, centra logistyczne itp. Realizujemy rozwiązania elektryczne i energetyczne.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę, pełny etat + nadgodziny

Rodzaj rekrutacji: zdalna

Miejsce wykonywania pracy: Niemcy

Zakres obowiązków:

- Montaż instalacji elektrycznych, wykonywanie i budowanie tras kablowych, układanie kabli

- Wykonywanie prac przyłączeniowych w obiektach przemysłowych oraz handlowych

- Montaż rozdzielnic oraz szaf sterowniczych

- Montaż gniazdek oraz przełączników

- Montaż opraw oświetleniowych

Nasze wymagania:

- minimum 6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku

- umiejętność czytania rysunku technicznego, dokumentacji technicznej

- wykształcenie związane z elektryką lub wiedza i doświadczenie w wykonywaniu przemysłowych instalacji elektrycznych

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

- gotowość do podjęcia pracy za granicą (podróże 6 do 8 tygodni)

- prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy:

- Darmowe zakwaterowanie oraz podróż na i z miejsca wykonywania pracy (zjazdy i wyjazdy)

- Darmowe samochody służbowe na miejscu wykonywania zlecenia

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę oraz pełne ubezpieczenie

- Ciągłość zleceń, pracę przy dużych projektach, długoterminową współpracę

- Zorganizowaną i uporządkowaną strukturę firmy, dobrze zaplanowaną pracę

- Pracę od poniedziałku do piątku z częściowo pracującymi sobotami, 55h w tygodniu

- Oferujemy zwrot nadpłaty podatku oraz akumulację emerytury w Szwecji.

- Dodatki zmianowe wypłacane za pracę w nocy

- Opiekę oraz wsparcie polskojęzycznego koordynatora

- Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą, elektronarzędzia renomowanych firm

- Systematyczne zjazdy do Polski

- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

- Bardzo dobrą atmosferę pracy, szacunek dla każdego pracownika i jego pracy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 788798329