2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Pawłowice
Dodane 23 maja 2024

Elektryk / Elektromonter pod ziemią PRS "Wschód" S.A. - Pniówek

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pawłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

PRS „Wschód” S. A. działająca na rynku od ponad 25 lat zatrudni do pracy pod ziemią w kopalni węgla kamiennego: KWK Pniówek na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

Miejsce pracy: Pawłowice pow. Pszczyński - KWK Pniówek

Główne zadania:

  • montaż układów zasilania i automatyki w podziemnych zakładach górniczych

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mile widziany elektryk z zatwierdzeniami – SEP do 1 kV, zatwierdzenie OUG, doświadczenie w branży górniczej)

  • wysoka motywacja do pracy i samodyscyplina,

  • ukończone 18 lat,

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność – praca w systemie zmianowym.

Pracownikom firmy oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • szkolenia wprowadzające i doskonalące,

  • kulturę organizacyjną zorientowaną na współpracę zespołową i dobrą atmosferę pracy,

  • system wynagrodzeń oparty na atrakcyjnych premiach,

  • dodatki motywacyjne,

  • bony żywnościowe,

  • zdobycie doświadczenia dającego możliwość i szansę rozwoju oraz podnoszenie swoich kwalifikacji,

  • dzięki nam zdobędziesz doświadczenie w obsłudze i konserwacji kombajnów chodnikowych typu AM 75 i MR 340 oraz w obsłudze kolejek podwieszanych typu Sharf.

  • profesjonalny rozwój poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

Aplikacje można składać drogą elektroniczną na adres email lub przez stronę www.wschod.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w treści aplikacji następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacyjnego, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a i c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej jako : RODO).

Zostałem/am poinformowany/a przez Administratora Danych Osobowych, tj. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. z siedzibą w Lublinie, o tym, że:

1.Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2.Moje dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych, tj. przez okres 3 miesięcy.

3.Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres mailowy.

4.Dane osobowe będą podlegały profilowaniu w zakresie określenia predyspozycji, kwalifikacji i umiejętności do wykonywania zadań na określonym stanowisku pracy, bez powstania skutków prawnych po mojej stronie, przy czym przysługuje mi prawo wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec profilowania, w formie pisemnej lub drogą elektroniczną.

5.Mam prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy Rozporządzania o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) lub ustawę o ochronie danych osobowych.”

Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych „WSCHÓD” S.A. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Pawłowice,

Śląskie

Śląskie, Pawłowice
ID: 655671073