2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Siedlce
Dodane 23 maja 2024

Elektryk, elektromonter na halach drobiarskich

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma KROPA FARM z siedzibą w Ujrzanowie, poszukuje pracownika na stanowisko - elektryk, elektromonter.

Poszukujesz pracy jako elektromonter, odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne wysyłając swoje CV i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Zadania:

  • Montaż urządzeń elektronicznych na halach drobiarskich,

  • Serwis zamontowanego wyposażenia drobiarskiego,

  • Montaż rozdzielni elektrycznych,

  • Zadaniowy system pracy.

Wymagania:

  •  Wykształcenie minimum zawodowe,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Płace na poziomie rynkowym,

  • Stabilną pracę i zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Narzędzia i elektronarzędzia.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Firmę KROPA FARM, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 600006930