2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Poznań
  6. Budowa / remonty - Górczyn
Dodane 26 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromonter / Monter rozdzielni elektrycznych

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Górczyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zatrudnimy Elektromonterów, Elektryków, Monterów rozdzielni elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,

  • montaż urządzeń elektrycznych i teletechnicznych,

  • budowa tras kablowych,

  • montaż rozdzielnic.

  • spawanie bednarki.

  • montaż instalacji uziomu i odgromowej.

  • instalacje niskoprądowe, oddymianie, ssp, cctv, rtv-sat, lan.

  • instalacje PV fotowoltaika

Wymagania:

  • dyspozycyjność,

  • doświadczenie w branży (mile widziane),

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie o kierunku elektrycznym (mile widziane),

  • samodzielna organizacja pracy.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o uregulowanej pozycji na rynku od ponad 22 lat,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, zlecenie, dzieło, samozatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mail: biuro( )davexsystem.pl lub telefonicznie pod nr telefonu 78*******73

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Górczyn
ID: 777492939