2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Sosnowiec
Dodane 27 kwietnia 2024

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER - mile widziany język niemiecki lub angielski

Wynagrodzenie

18 000 - 23 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

GAL-TECH sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu posiada placówki montażowe w Niemczech i w Polsce.

W związku z pozyskaniem nowych kontraktów oraz rozszerzeniem zakresu wykonywanych dotychczas robót w Niemczech poszukujemy pracowników na stanowisko: ELEKTRYK / ELEKTROMONTER.

TO NIEWĄTPLIWIE NAJLEPSZA PRAWDZIWA OFERTA PRACY NA RYNKU. SPRAWDŹ SAM.

MIEJSCE PRACY:

  • Niemcy - Frankfurt nad Menem, Bonn, Bawaria i inne

OPIS STANOWISKA:

  • prace elektro-montażowe w budownictwie i przemyśle

  • rozpoczęcie pracy - od zaraz

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia kierunkowego lub uprawnień SEP

  • minimum 2-letniego doświadczenia zawodowego

  • odpowiedzialności i koleżeńskiego podejścia do pracy

  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

ZAPEWNIAMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (urlop wypoczynkowy, ubezpieczenie, świadczenia socjalne itp.)

  • atrakcyjne wynagrodzenie 10 - 17 Euro netto (na rękę) za godzinę pracy - w zależności od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka niemieckiego/angielskiego

  • bezpłatny dojazd do pracy

  • opłacone zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy (mieszkania z pokojami 2- lub 3-osobowymi, kuchnią i łazienką)

  • zjazdy do domu co ok. 4 tygodnie

  • odzież roboczą i narzędzia pracy.

Aktualnie poszukujemy trzech pracowników. Mile widziana grupa pracowników którzy już razem pracowali.

Firma zatrudni również elektromonterów na placówkach montażowych na terenie woj. śląskiego.

Oferujemy bardzo dobre warunki wynagradzania i pracy.

Osobom zatrudnionym na placówkach montażowych w Polsce umożliwiamy także na ich prośbę okresowe wyjazdy do pracy na nasze placówki montażowe w Niemczech.

Prosimy o przysyłanie CV wraz z klauzulą - zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest GAL-TECH sp. z o.o.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 550414198