2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 09 kwietnia 2024

Elektryk, elektromonter, instalator, serwisant, technik

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS Firma Open System poszukuje elektryków.

Zadania:

• planowanie i organizacja własnej pracy,

• praca na budowie w branży elektrycznej oraz teletechnicznej

• układanie tras kablowych, przewodów i kabli,

• montaż i podłączenie urządzeń elektrycznych,

Wymagania:

• wykształcenia elektryczne lub pokrewne,

• dyspozycyjności,

• umiejętności czytania dokumentacji technicznej,

• umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy własnej,

• co najmniej roczne doświadczenie w branży elektrycznej lub teletechnicznej - wymóg konieczny

• odpowiedzialności, rzetelności i zaangażowania w pracę,

• uprawnienia SEP E do 1kV będą dodatkowym atutem,

• prawo jady kategorii B - wymóg konieczny

• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

• dobra organizacja pracy własnej,

• samodzielność, efektywność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

• zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• umowę o pracę,

• atrakcyjne wynagrodzenie (płaca podstawowa + premia),

• szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 910552409