2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Bemowo
Natalia Domańska
Dodane 17 czerwca 2024

Elektryk/ Elektromonter /Europa/ USA

Wynagrodzenie

10 000 - 25 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: FrancjaOdpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

ZUT Industrial Sp. z o.o. jest firmą wykonawczą w branży elektrycznej.

Poszukujemy osoby na stanowisko - Elektryk / Elektromonter Przemysłowy

Miejsce pracy: Europa lub USA

Zakres obowiązków:

·       Montaż instalacji elektrycznych.  Na różnych typach obiektów: (Fabryki, sklepy, biura, eventy, prace niestandardowe).

  • Montaż tras kablowych

  • Podłączanie szaf sterowniczych oraz paneli kontrolnych

  • Podłączanie instalacji elektrycznych do rozdzielni niskiego napięcia.

  • Składanie i okablowywanie szaf sterowniczych

  • Przeprowadzanie testów i serwisowanie urządzeń elektrycznych.

  • Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych na podstawie oględzin i pomiarów rezystancji, uziemień oraz skuteczności ochrony przeciwporażeniowej.

  • Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

 Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne lub pokrewne

  • Doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich min. 2 lata

  • Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe

  • Mile widziane uprawnienia UDT

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B (dojazd z budowy na budowę)

  • Znajomość j. Angielskiego / Niemieckiego / Francuskiego / Włoskiego / Hiszpańskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem.

  • Chęć do podróżowania – delegacje

 Oferujemy:

  • Umowa dopasowana do potrzeb kontraktu w zależności od kraju w którym prowadzony jest projekt.

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zarobki - 10 000 - 25 000 PLN brutto / miesięcznie

  • Możliwość zdobywania wiedzy od ekspertów, rozwój zawodowy, możliwość awansu.

  • Pomoc w legalizacji pracy i pobytu dla obcokrajowców

  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP)

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 pod numerem: +48 661 922 132

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 921149999