2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Suwałki
Dodane 15 kwietnia 2024

Elektryk – Elektromonter

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Dynamicznie rozwijająca się firma GEDEON aktualnie poszukuje pracownika do zespołu instalatorów w branży OZE: „Elektryk – Elektromonter ”

 Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych

  • Dopasowanie i montaż osprzętu elektrycznego oraz paneli fotowoltaicznych

  • Podłączenie instalacji do sieci elektrycznej

  • Diagnozowanie i usuwanie usterek w instalacjach elektrycznych i fotowoltaicznych

  • Wykonywanie uziemienia, pomiarów elektrycznych i dokumentacja pracy

  • Konserwacja i przeglądy okresowe instalacji

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie przepisów BHP

  • Współpraca z innymi zespołami podczas realizacji projektów

  • Profesjonalna realizacja zaplanowanych montaży pomp ciepła

  • Montaż systemów grzewczych

  • Wsparcie techniczne

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień SEP E. Kontrolno-pomiarowe

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie elektryczne

  • Minimum roczne doświadczenie jako elektryk czy elektromonter

  • Doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych oraz fotowoltaicznych

  • Znajomość i umiejętność obsługi niezbędnych narzędzi i urządzeń

  • Znajomość zagadnień związanych z energią odnawialną

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

  • Chęć i umiejętność ciągłego rozwoju zawodowego

  • Umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie i gotowość do pracy

  • Odpowiedzialność i dbałość o szczegóły

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o dynamicznym wzroście w branży OZE.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego, szkolenia branżowe i produktowe.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, dostęp do specjalistycznej wiedzy

  • Przyjazną atmosferę - praca w dynamicznym  i zgranym zespole.

  • Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rekrutację prowadzi firma CPS

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 912058414