2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

Elektryk, elektromonter

Wynagrodzenie

6 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Anmax z siedzibą w Uniszowicach k/Lublina jest polską firmą działającą od 2001 roku na krajowym rynku w branży elektroenergetycznej. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla energetyki w systemie zaprojektuj - wybuduj. Nasza firma nieustannie się rozwija, dlatego poszukujemy pracowników na stanowisko:

Elektromonter

Twój zakres obowiązków

·        Wykonywanie prac na sieciach zgodnie z zakresem zleconych prac;

·        Wykonywanie prac monterskich i elektromonterskich na podstawie schematów technologiczny;

·        Montaż instalacji elektrycznych;

·        Montaż oraz podłączanie urządzeń elektrycznych;

·        Wykonywanie pracy zgodnie ze schematem elektrycznym;

·        Wykonywanie pomiarów elektrycznych.

Nasze wymagania

·        Wykształcenie średnie lub zawodowe elektryczne lub elektroenergetyczne;

·        Doświadczenie w pracy związanej z elektryką/energetyką;

·        Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

·        Znajomość budowy oraz zasady działania urządzeń elektroenergetycznych;

·        Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości;

·        Prawo jazdy min. kat B.

To oferujemy

·        Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę;

·        Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego;

·        Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą email lub telefonicznie w godz. 8:00 -16:00 pod nr tel. 815161515

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 819651176