2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 23 maja 2024

elektryk / elektromonter

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas

EL-Instal Jacek Uznański oferuje kompleksowe usługi w zakresie wykonawstwa instalacji elektrycznych oraz teletechnicznych. Na rynku funkcjonujemy od ponad 23 lat, realizując zróżnicowane projekty w branży. Przede wszystkim zajmujemy się wykonaniem wykonywaniem instalacji w budownictwie kubaturowym (domy jedno i wielorodzinne, mieszkania) oraz przemysłowym.

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji elektrycznej oraz teletechnicznej

  • montaż rozdzielnic, osprzętu elektrycznego i teletechnicznego, opraw oświetleniowych

  • montaż instalacji odgromowej

  • dbanie o rzetelne wykonanie prac oraz powierzone mienie

Nasze wymagania

  • poszukujemy samodzielnego elektryka, z doświadczeniem, uprawnieniami SEP oraz prawem jazdy

  • wymagamy rzetelnego oraz estetycznego wykonania prac, zgodnie ze standardem stosowanym w firmie

  • pożądanymi przez nas cechami pracownika są: obowiązkowość, rzetelność, uczciwość

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowie o pracę,

  • możliwość rozwoju w zawodzie,

  • sympatyczną atmosferę.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 730278669