2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ornontowice
Dodane 11 czerwca 2024

inżynier elektryk/elektromonter

Lokalizacja

Ornontowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac w zakresie kontrolno-pomiarowym urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych w Zakładach Górniczych ( miejsce pracy: Knurów lub Ornontowice) pod ziemią i na powierzchni.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, średnie techniczne (preferowane kierunki związane elektryką lub o profilu pokrewnym).

  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielna organizacja pracy.

  • Uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń kierunkowych podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Pakiet medyczny.

  • Kartę FitProft.

  • Kartę Lunch Pasa

  • Bony żywieniowe .

Lokalizacja

Ornontowice,

Śląskie

Śląskie, Ornontowice
ID: 919787264