2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubelskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tomaszów Lubelski
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonego Kandydata na stanowisko:

ELEKTRYKA/ELEKTROMECHANIKA UTRZYMANIA RUCHU

Tryb pracy: 1 zmianowy (7:00 do 15:00)

Perspektywa rozwoju: stanowisko starszego specjalisty/koordynatora

Proces rekrutacyjny: w siedzibie firmy

Co oferujemy?

·         Atrakcyjne wynagrodzenie + 8% premii

·         Bony i okazałe paczki świąteczne

·         Dofinansowanie karty Multi Sport

·         Ubezpieczenie

·         Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Twoje zadania:

·         Utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w zakresie układów elektrycznych

·         Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne

·         Przeprowadzanie przeglądów maszyn

·         Usuwanie awarii i usterek maszyn

·         Optymalizacja operacji prze zwiększenie średnich produkcyjnych

·         Przeglądy prewencyjne

·         Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Nasze wymagania:

·         Czytanie schematów elektrycznych

·         Pożądane doświadczenie na podobnym stanowisku

·         Uprawnienia SEP 1kV (mile widziane wyższe)

·         Uprawnienia E i/lub D

·         UDT (wózek widłowy)

Osoby spełniające wymagania zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Do nadsyłanych dokumentów należy dołączyć klauzulę RODO:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Oferta dotyczy zatrudnienia bezpośredniego w firmie. Rekrutację prowadzi AP FallWork Nr Cert. AP nr 6231

Lokalizacja

Tomaszów Lubelski,

Lubelskie

Lubelskie, Tomaszów Lubelski
ID: 904908800