2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Zachodniopomorskie
  5. Montaż i serwis - Szczecin
  6. Montaż i serwis - Centrum
Sandra
Dodane 12 maja 2024

Elektryk / elektromechanik urządzeń transportu bliskiego

Wynagrodzenie

4 500 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Polska firma Zakład Usługowo – Handlowy ELWIKO jest liderem w branży dźwigowo – dźwignicowej, mamy prężnie rozwijającą się sieć handlową oraz zespoły montażowe

i serwisowe w całym kraju. Zatrudniamy ponad 150 osób.

Poszukujemy elektryka/konserwatora UTB.

Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • przegląd, konserwacja i naprawa maszyn oraz urządzeń,

  • wykonywanie prac związanych z utrzymywaniem ruchu,

  • konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych

  • przygotowywanie urządzeń do badań dozorowych,

  • czynny udział podczas remontów.

Jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko jeżeli posiadasz:

  • wykształcenie elektryczne,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane uprawnienia UDT do konserwacji,

Korzyści dla Ciebie:

  • dofinansowanie do pakietu medycznego lub karty sportowej,

  • ubezpieczenie na życie,

  • wynagrodzenie płatne zawsze na czas,

  • możliwość udziału w specjalistycznych szkoleniach,

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00.

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia. Zapraszamy do aplikacji oraz kontaktu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 756294385