2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Małopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Tarnów
Dodane 11 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma „Steinhof”, producent klocków hamulcowych, haków holowniczych oraz serwis samochodów poszukuje kandydata na stanowisko: Elektryk/Elektromechanik.

Obowiązki:

-montowanie obwodów elektrycznych

-testowanie urządzeń elektrycznych

-realizacja uzgodnionych i poleconych prac

-raportowanie wykonanych prac

-organizacja pracy w sposób bezpieczny

Wymagania:

-wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne

-minimum 1 rok doświadczenia zawodowego

-uprawnienia SEP do 1 kV (warunek konieczny) kwalifikacja E

-kluczowe kompetencje: Dokładność, Sumienność, Zaangażowanie

Oferujemy:

-pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

-możliwość zdobycia nowego doświadczenia

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-zarobki zależne od umiejętności i doświadczenia

-bogaty pakiet socjalny

CV proszę przesłać na wskazany adres e-mail (w temacie proszę napisać Elektryk), lub składać osobiście w siedzibie firmy w Tarnowie, ul. Przemysłowa 27a.

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 909363722