2. Praca
  3. Energetyka
  4. Pozostałe w Energetyka
  5. Pozostałe w Energetyka - Mazowieckie
  6. Pozostałe w Energetyka - Teresin
Dodane 24 kwietnia 2024

Elektryk - Elektromechanik

Lokalizacja

Teresin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Guzowska 4, 96-515 Teresin

Zakres obowiązków:

·         Utrzymanie w ruchu instalacji, maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych

·         Montaż maszyn i elementów elektrycznych zgodnie z wymaganiami

·         Przeglądy okresowe i bieżące naprawy maszyn i instalacji

·         Raportowanie wykonanych zadań

·         Analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, proponowanie działań korekcyjnych

·         Bieżąca kontrola, dokonywanie pomiarów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń

·         Udział w pracach remontowych

·         Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń

Nasze wymagania:

·         Wykształcenie średnie kierunkowe (elektryk, elektronik, mechatronik lub pokrewne)

·         Uprawnienia SEP do 1kV

·         Umiejętność czytania schematów

·         Doświadczenie z zakresu obsługi instalacji elektrycznych maszyn przemysłowych

·         Doświadczenie w służbach utrzymania ruchu

·         Zaangażowanie i chęć rozwoju, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Lokalizacja

Teresin,

Mazowieckie

Mazowieckie, Teresin
ID: 914182917