2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Żukowo
Dodane 18 kwietnia 2024

Elektryk / Elektromechanik

Lokalizacja

Żukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy firmą z 65 letnim doświadczeniem produkująca konstrukcje stalowe dla międzynarodowych korporacji dostarczających zaawansowane technologicznie wyroby m.in. dla branży energetyki wiatrowej, konstrukcji off-shore oraz maszyn budowlanych. Wyróżniamy się od innych firm stabilną pozycją na rynku oraz innowacyjnym podejściem do produkcji oparty o seryjność.

Opis stanowiska:

  • Usuwanie usterek, realizacja remontów oraz naprawa maszyn produkcyjnych (awarie elektryczne, mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, automatyka, itp.)
  • Planowanie przeglądów i konserwacja urządzeń produkcyjnych (robotów, obrabiarek sterowanych numerycznie, tokarek, frezarek, spawarek, itp.)
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych, hydraulicznych, pneumatycznych, CCTV itp.
  • Prace warsztatowe (z elektronarzędziami i narzędziami ślusarskimi)
  • Usprawnianie oraz niezbędne modyfikacje parku maszynowego w celu poprawienia ich wydajności
  • Współpraca przy instalacji nowych urządzeń/maszyn oraz przeprowadzanie testów rozruchowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego, schematów elektrycznych oraz hydraulicznych
  • Umiejętność sprawnej analizy technicznej
  • Mile widziane doświadczenie w budowie, konserwacji i naprawie maszyn
  • Umiejętność obsługi urządzeń i narzędzi warsztatowych
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / b2b
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • System premiowania proporcjonalny do zaangażowania,
  • Premie świąteczne,

 Prosimy także o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“

Lokalizacja

Żukowo,

Pomorskie

Pomorskie, Żukowo
ID: 726804005