2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Toruń
Dodane 05 czerwca 2024

Elektryk / Eleketromonter / Mechatronik

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Satchwell Polska Toruń jest wykonawca systemów z branży automatyki budynkowej. Aktualnie poszukujemy Kandydatów z Torunia i okolic na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter / Serwisant

Zakres obowiązków:

  • montaż i podłączenie urządzeń elektrycznych,
  • serwis urządzeń automatyki.

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę jednozmianową,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realne możliwości rozwoju zawodowego,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień zawodowych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w postaci CV za pośrednictwem portalu.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 494344216