2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szamotuły
Dodane 28 kwietnia 2024

Elektryk - dział utrzymania ruchu / utrzymanie ruchu / praca

Lokalizacja

Szamotuły

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Herkules Sp. z o.o. w związku z rozwojem poszukuje do zespołu pracowników na stanowisko - ELEKTRYK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie sprawności działania linii produkcyjnej pod względem elektryczno-elektronicznym

  • Naprawy maszyn i urządzeń

  • Dokonywanie przeróbek elektrycznych systemów sterowania

  • Prace instalatorskie maszyn pod względem elektryczności

  • Usuwanie awarii

  • Nadzór nad sprawnością działania rozdzielni elektrycznych

  • Wsparcie warsztatu mechanicznego

UPRAWNIENIA, KURSY, CERTYFIKATY, UMIEJETNOŚCI:

  • Uprawnienia elektryczne do 1KV – eksploatacja

  • Uprawnienia elektryczne do 1KV – dozór – mile widziane

  • Praktyczna znajomość narzędzi elektrycznych

  • Posługiwanie się dokumentacja elektryczną

  • Czytanie schematów elektrycznych

  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów natury technicznej

  • Zręczność manualna

  • Znajomość zagadnień związanych z pneumatyką – będzie dodatkowym atutem

WYKSZTAŁCENIE:

  • Elektryczne/elektrotechniczne

UMOWA, WYMIAR CZASU PRACY:

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Praca zmianowa 6-14; 14-22; 22-6 + zdarzają się pracujące weekendy

  • Jasna ścieżka kariery

Aplikacje prosimy wysyłać poprzez serwis OLX.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie

danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do

realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Herkules Sp. z o.o. z siedzibą

w Jastrowie, Św. Walentego 44, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia

Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w

sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w

sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

(ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jednocześnie wyrażam zgodę na

przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby

przyszłych rekrutacji”. Informujemy, że Administratorem danych jest Herkules

Sp. z o.o. z siedzibą w Jastrowie, Św. Walentego 44. Dane zbierane są dla

potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich

poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26

czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie

dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Szamotuły,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szamotuły
ID: 756701529