2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Starachowice
PKC Group Poland_Motherson
Dodane 20 kwietnia 2024

Elektryk/Dział Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Starachowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Motherson jest międzynarodową firmą, skoncentrowaną na ludziach obsługującą zróżnicowane branże oferującą szeroki wachlarz produktów i usług, jako 21 największy dostawca podzespołów motoryzacyjnych na świecie. Z zakładami w 41 krajach i załogą liczącą 150 000 osób, spółka stała się prawdziwie globalną organizacją, której kultura oparta jest na zasadach różnorodności i integracji. PKC Group, członek Motherson Group, jest zaufanym partnerem na rynku wiązek przewodowych dla samochodów użytkowych. Jeżeli szukasz stabilnej pracy, która pozwoli Ci zmieniać świat na lepsze, dołącz do naszego zespołu.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Twoje obowiązki:

• Nadzór nad urządzeniami i instalacjami należącymi do infrastruktury elektrycznej;

• Wykonywanie przeglądów;

• Bieżące naprawy, usuwanie awarii, usterek elektrycznych;

• Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, instrukcji, przepisów i procedur;

Twój profil:

• Wykształcenie średnie techniczne;

• Mile widziane uprawnienia SEP z grupy G1, eksploatacja i pomiarowe;

• Umiejętność posługiwania się multimetrem elektrycznym;

• Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

• Doświadczenie w wykonywaniu drobnych prac elektrycznych;

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianownym;

• Samodzielność, nastawienie na współpracę;

Co oferujemy:

• Stabilną pracę, pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Udział w ciekawych i nieszablonowych projektach dla klientów z całej Europy;

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;

• Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach językowych;

Jak przesłać zgłoszenie:

Prosimy przesyłać swoje CV wraz z klauzulą RODO poprzez przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starachowice,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Starachowice
ID: 794073791