2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Grunwald
Dodane 10 czerwca 2024

Elektryk dyżurny/ konserwator

Lokalizacja

Poznań, Grunwald

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

• Prowadzenie dyżurów eksploatacyjnych nn 0,4kV i SN 15kV (SN po uzyskaniu uprawnień),

• Kontrola urządzeń stacyjnych i nadzór nad parametrami ich pracy.

• Prowadzenie dokumentacji techniczno-ruchowej, Dzienników ruchu, w tym prowadzenie raportów i odczytów parametrów.

• Wykonywanie czynności łączeniowych na sieci elektroenergetycznej nn 0,4kV i SN 15kV.

• Utrzymanie sprawności eksploatacyjnej sieci i urządzeń odbiorczych, w tym: oględziny, przeglądy, konserwacje urządzeń i instalacji elektrycznych. Usuwanie drobnych awarii.

• Współpraca z zewnętrznymi podmiotami przy konserwacji urządzeń, badaniach okresowych.

• Realizowanie zadań związanych z lokalizacją uszkodzeń i usuwaniem awarii w sieci elektroenergetycznej SN i nn.

• Przygotowanie strefy pracy i dopuszczanie zespołów do pracy.

Nasze wymagania:

• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe (preferowane średnie techniczne): o profilu elektrycznym/pokrewnym,

• Świadectwo kwalifikacyjne E do 1kV, mile widziane do 15kV,

• Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

• Dokładność, sumienność i zaangażowanie w realizację zadań,

• Umiejętność pracy w zespole, Komunikatywność,

• Dyspozycyjność, gotowość do pracy 3 zmianowej,

• Podstawowa znajomość obsługi komputera,

• Opanowanie w sytuacjach stresowych.

 Mile widziane:

• Doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej/energetycznej,

• Prawo jazdy kategorii B.

Co oferujemy:

• Rozwój zawodowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

• Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Pełny wymiar czasu pracy,

• Pakiet świadczeń pracowniczych („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kultury i sportu (m.in. Karta Multisport), Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży i wiele innych),

• Możliwość skorzystania z opieki medycznej oraz preferencyjną ofertę ubezpieczeniową na życie,

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald
ID: 919555639