2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Dąbrowa Górnicza
Dodane 25 kwietnia 2024

Elektryk Dąbrowa Górnicza

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma FNUR Sp. z o.o. mająca siedzibę w Dąbrowie Górniczej poszukuje kandydatów na stanowisko Elektryk do Dąbrowy Górniczej.

Twój zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac związanych z instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne min. średnie,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,

  • samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie w pracę, rzetelność, sumienność,

  • dobra organizacja pracy własnej,

  • chęć rozwijania umiejętności zawodowych.

To oferujemy:

  • narzędzia potrzebne do pracy,

  • pracę w godzinach 7:00 – 15:00,

  • możliwość przyuczenia do zawodu,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

  • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze,

  • korzystne warunki płacowe,

  • szeroki pakiet socjalny: wczasy pod gruszą, premie świąteczne, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 885446046