2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Skierniewice
Dodane 20 maja 2024

Elektryk - Brygadzista w branży targowej

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Linga Expo jest liderem europejskim w budowaniu stoisk targowych z siedzibą w Skierniewicach, z oddziałami w Skarżysku – Kamiennej, Skierbieszowie oraz Cybince. Zajmujemy się kompleksową produkcją i montażem stoisk targowych, na największych imprezach wystawienniczych w Europie.

Podstawowy zakres obowiązków:

- Koordynacja robót w zakresie instalacji elektrycznych w realizowanych projektach wystawienniczych,

- Montowanie i podłączanie urządzeń elektrycznych, takich jak oświetlenie, przewody, gniazdka, wyłączniki, rozdzielnie, lampy, lightboxy,

- Naprawa i wymiana uszkodzonych elementów elektrycznych,

- Kontrolowanie stanów magazynowych i zamawianie materiałów elektrycznych,

- Przygotowywanie projektów elektrycznych pod zabudowy targowe w ściśle określonych terminach,

- Kompletowanie asortymentu elektrycznego pod konkretny projekt stoiska

Wymagania:

- Umiejętność kierowania zespołem

- Wykształcenie kierunkowe związane z elektryką

- Znajomość i umiejętność obsługi niezbędnych narzędzi i sprzętu elektrycznego

- Umiejętność pracy w zespole

- Ogólna wiedza z zakresu elektryki

- Umiejętność pracy pod presją czasu

- Uprawnienia elektryczne będą dodatkowym atutem

-Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane:

-Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-Doświadczenie w branży targowej

Oferujemy:

- Umowę o pracę

- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia

- Możliwość rozwoju

- Możliwość wyjazdu na montaże stoisk targowych na terenie Europy

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 867019675