2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Bukowe
Dodane 22 kwietnia 2024

Elektryk Belgia, Holandia, Niemcy od 24€/h

Wynagrodzenie

23 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowe

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy pracowników na stanowisko Elektryk w Belgii, Holandii i Niemczech.

Opis stanowiska:

  • Ogólne prace instalacyjne w budynkach mieszkalnych i przemysłowych,

  • montaż instalacji elektrycznych

  • montaż tras kablowych

  • montaż oświetlenia, gniazdek, włączników itp.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w pracach elektrycznych,

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub chęć do jej założenia,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego dodatkowym atutem,

  • mile widziane ekipy 2, 4 lub 6 os.

Oferujemy:

  • stawka od 24€/h

  • regularne płatności,

  • zjazdy do Polski dostosowane do indywidualnych potrzeb,

  • ciągłość pracy,

  • pomoc we wszystkich sprawach związanych z pobytem w Belgii,

  • pomoc w prowadzeniu działalności gospodarczej,

  • nie jesteśmy pośrednictwem pracy,

  • nie jesteśmy biurem pracy tymczasowej.

CV proszę przesyłać na adres mailowy, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowe
ID: 702417066