2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Podlaskie
  6. Utrzymanie ruchu - Białystok
  7. Utrzymanie ruchu - Bojary
Dodane 04 kwietnia 2024

Elektryk - Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Bojary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Praca w zakładzie produkcyjnym w delegacji.

Zakres obowiązków:

  • Diagnoza przyczyny usterek i naprawa linii produkcyjnej na bieżąco - pod kątem elektrycznym i mechanicznym

  • Diagnoza układów automatyki PLC

  • Udział w modernizacji i usprawnieniach linii produkcyjnych

Wymagania:

  • osób o wykształceniu minimum średnim technicznym (mechatronika, elektromechanik lub pokrewne)

  • oczekujemy że znasz się na elementach automatyki przemysłowej, PLC oraz zagadnieniach mechanicznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • umiejętność programowania PLC, uprawnienia elektryczne

  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu – minimum 1 rok

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bojary
ID: 909437081